Kontakt

Hör av dig till oss på Vi!

Växel: 010-744 24 00
Kontakta redaktionen via e-post redax@vi-tidningen.se

Postadress:
Vi Media AB
Box 17043
104 62 Stockholm

Besöksadress:
Söder Mälarstrand 65 (ingång från Riddarfjärden) eller Söder Mälarstrand 35 (ingång från gården) Stockholm

Leveranssadress:
Söder Mälarstrand 65, 4 vån,
118 25 Stockholm

Medarbetare

Kontakta företagets medarbetare på fornamn.efternamn (at) vi.se

Unn Edberg
Chefredaktör och ansvarig utgivare
unn.edberg@vi.se

Tomas Dur Fläckman
Redaktionschef
tomas.flackman@vi.se

Stina Jofs
Senior editor
stina.jofs@vi.se

Johanna Jackson
Digital redaktör
johanna.jackson@vi.se

Josefin Olevik
Redaktör/innehållsansvarig vi.se
josefin.olevik@vi.se

Markus Wilhelmson
Redaktionell chef
markus.wilhelmson@vi.se

Hanna Johansson
Art director, Vi
hanna.johansson@vi.se

Susanna Berglid
Upplageansvarig
susanna.berglid@vi.se

Susanne Nibelius
Ekonomichef
susanne.nibelius@vi.se

Lena Thelenius
Marknads- och affärsutvecklingschef
lena.thelenius@vi.se

Peter Fröberg Idling
Litteraturredaktör
peter.froberg-idling@vi.se

 

Jonas Eklöf
Chefredaktör Vi Läser
jonas.eklof@vi.se

Matilda Strandler
Art director, Vi Läser
matilda.strandler@vi.se

Anna Thorsell
Redaktionschef Mer Smak
anna.thorsell@vi.se

Anna Gidgård
Redaktör Mer Smak
anna.gidgard@vi.se

Lotta Bergendal
Art director, Mer Smak
lotta.bergendal@vi.se

Richard Kruuse
Säljansvarig annons och partnerskap
richard.kruuse@vi.se